Medewerkers

Ons team bestaat uit negen logopedistes en een office manager. Alle medewerkers van Logopediepraktijk Leidsche Rijn volgen jaarlijks scholing om kwaliteit te blijven bieden. Binnen het team zijn er diverse specialisaties. U kunt vragen naar onze specialisaties. Tevens zijn wij aangesloten bij diverse kwaliteitskringen. In alle vestigingen werken wij samen met verschillende disciplines. Dit om een zo optimaal mogelijk behandelplan te op te kunnen stellen.

Anna G. Lutters-Joostema

Praktijkhoudster, (preverbale) Logopedist, Dyslexiespecialist en MatriXcoach
e-mail: a.g.lutters-joostema@logopediepraktijkleidscherijn.nl
Werkzaam op: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Rianne Bolwerk-Siebols

Praktijkmanager, Logopedist en Dyslexiespecialist
e-mail: r.siebols@logopediepraktijkleidscherijn.nl
Werkzaam op: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Eline van Amsterdam

Logopedist en Afasietherapeut
e-mail: eline@logopediepraktijkleidscherijn.nl
Werkzaam op: dinsdag en donderdag

Laura Schouten

Logopedist
e-mail: laura@logopediepraktijkleidscherijn.nl 
Werkzaam op:

Sanne van Hattum

Logopedist
e-mail: s.vanhattum@logopediepraktijkleidscherijn.nl
Werkzaam op: woensdag en donderdag

Joyce van Ginkel

Logopedist
e-mail: joyce@logopediepraktijkleidscherijn.nl
Werkzaam op: dinsdag, woensdag en vrijdag

Merel van den Assum

Logopedist
e-mail: merel@logopediepraktijkleidscherijn.nl
Werkzaam op: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Brenda Mulder

Logopedist
e-mail: brenda@logopediepraktijkleidscherijn.nl
Werkzaam op: maandag en woensdag

Teunette Hoefnagel

Logopedist
e-mail: teunette@logopediepraktijkleidscherijn.nl
Werkzaam op: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Iris van Dam

Logopedist
e-mail: iris@logopediepraktijkleidscherijn.nl
Werkzaam op: woensdag, donderdag en vrijdag

Lotte Leeflang

Office manager
e-mail: l.leeflang@logopediepraktijkleidscherijn.nl
Werkzaam op: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 10.00 uur en 15.00 uur.